Choď na obsah Choď na menu
 


Poradovník

7. 10. 2012

Chcete sa stať on-line členom a už ste splnili aspoň 1 požiadavku v príspevku Ako sa stať on-line členom? Zapíšte sa do poradovníku!

Ako?

Úplne jednoducho: napíšte do komentov pod týmto článkom svoje meno, e-mail (nie je nutný), a vetu: CHCEM BYŤ ČLENOM! a my ťa automaticky zaradíme do poradovníka. Skúšobná doba je 10 dní za ktorých si ťa overíme či sleduješ stránky klubua budeš nám dobrým pomocníkom. Keď sa skúšobná doba skončí, vybereme si, či budeš on-line členom alebo nie.

Poradovník:

1.                                                                                                                                                                        2.                                                                                                                                                                       3.                                                                                                                                                                            4.                                                                                                                                                                       5.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.